velanovi.jpg

Newsflash

CONTACT for Czechevents


Please, use only our e-mail address 
Paypal address is
czechevents.novotny@gmail.com 

 

Home Events Current & Upcoming Details - Týden češtiny ve světě
Banner

Event 

Title:
Týden češtiny ve světě
When:
07.30.2018 - 08.03.2018 
Where:
Various venues Prague - Prague
Category:
Social Event

Description

 

Vážené a vážení,

 dovolujeme si Vás srdečně pozvat na již tradiční 

Týden češtiny ve světě

který spolek Česká škola bez hranic pořádá ve dnech

30. 7. - 3. 8. 2018 v Praze.

 

Týden bude zahájen odbornými semináři od pondělí 30. 7.  do středy 1. 8., které se budou konat v Domě zahraniční spolupráce. Program zdehttp://csbh.cz/node/1989

 

Jubilejní X. Mezinárodní konference Českých škol bez hranic bude zahájena v průběhu  Slavnostního setkání Čechů žijících v zahraničí u příležitosti 100. výročí založení republiky ve středu 1. 8. ve Valdštejnské zahradě, od 18 do 21 hodin. Slavnostní setkání, které pořádá Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí ve spolupráci se spolkem ČŠBH, jako odborným partnerem, se uskuteční pod záštitou místopředsedy Senátu pana Jaroslava Kubery a zahajovací řeč pronese předseda Stálé komise, pan Tomáš Grulich, který na podzim tohoto roku ukončí svůj senátorský mandát. 

 

Jubilejní X. Mezinárodní konference Českých škol bez hranic se bude konat v Toskánském paláci ve čtvrtek 2. 8. a v pátek 3.8.

Program obou konferenčních dnů zdehttp://csbh.cz/node/1990

Letos jsme výběr vzdělávacího programu zaměřili tak, aby co nejvíce odpovídal potřebám učitelů a žáků našich škol v zahraničí; budeme se věnovat i šikaně, která se bohužel nevyhýbá ani nám. 

Během Týdne češtiny nabízíme rovněž doplňkový kulturní program - Slavnostní večer v Centru moderního umění DOX, ve čtvrtek 2. 8. od 18 do 21 hodin, na který je možné se hlásit již teď, společně s přihláškami na odborné semináře a vlastní dvoudenní konferencihttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXF2pYBWvgE75zUvcZgJHx1jraqzzZ2W40iACvNYT83MmWjA/viewform

 

Přihlášky na Slavnostní setkání Čechů žijících v zahraničí u příležitosti 100. výročí založení republiky 1. 8. večer a další doplňkový kulturní program, který se uskuteční v pátek 3. 8. odpoledne - komentovaná prohlídka rekonstrukce Národního muzea, budou otevřeny koncem týdne.

 

Těšíme se na Vaši účast.

Za tým spolku Česká škola bez hranic

 

Lucie Slavíková-Boucher
Chairwoman
Czech School Without Borders Paris
Czech School Without Borders

Venue

Venue:
Various venues Prague
City:
Prague
Country:
Country: cz

Help us to keep informing you
about the Czech & Slovak events
and activities in North America


<<  November 2018  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
   
  
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner